Administratsiooni kontaktid

Urmo Viisitamm
Juhatuse esimees

Tel: (+372) 6 258 660
E-post: urmo.viisitamm@kuusakoski.com

Toomas Kollamaa
Juhatuse liige, Eesti ostujuht

Mob: (+372) 513 9093
E-post: toomas.kollamaa@kuusakoski.com

Martin Tordik
Finantsjuht-prokurist 

Tel: (+372) 6 258 636
Mob: (+372) 56 502 060
E-post: martin.tordik@kuusakoski.com

Jüri Kangilaski
Tehnika- ja haldusjuht

Tel: (+372) 6 258 626
Mob: (+372) 50 19 042
E-post: juri.kangilaski@kuusakoski.com

Tanel Tälli
Keskkonnaspetsialist

Tel: (+372) 6 258 638
Mob: (+372) 55 637 758
E-post: tanel.talli@kuusakoski.com

Olev Rattiste
Tallinna terminali juht

Tel: (+372) 5650 0941
E-post: olev.rattiste@kuusakoski.com

Rando Rink
Logistik

Tel: (+372) 6 258 629
Mob: (+372) 516 5227
E-post: rando.rink@kuusakoski.com

Hille Korindt
Juhatuse assistent

Tel: (+372) 6 258 600
Mob: (+372) 50 23 894
E-post: hille.korindt@kuusakoski.com, firma@kuusakoski.com

Jaanika Lok
Klienditeenindaja - administraator

Tasuta infotelefon: 13660
Tel: (+372) 6258666
E-post: jaanika.lok@kuusakoski.com

Ljudmila Goretskaja
Pearaamatupidaja

Tel: (+372) 6 258 620
E-post: ljudmila.goretskaja@kuusakoski.com

Larissa Abramova
Vanemraamatupidaja

Tel: (+372) 6 258 623
E-post: larissa.abramova@kuusakoski.com

Urve Küngas
Vanemraamatupidaja (arveldused hankijatega ja ostjatega)

Tel: (+372) 6 258 631
E-post: urve.kungas@kuusakoski.com

Ostujuhtide kontaktid

Villu Jahimaa
Suurklientide ostu- ja arendusjuht

Tel: (+372) 6 258 671
Mob: (+372) 51 902 041
E-post: villu.jahimaa@kuusakoski.com

Tõnis Adra
Põhja piirkonna ostujuht

Tel: (+372) 503 2046
E-post: tonis.adra@kuusakoski.com

Ivo Põhjakas
Lääne piirkonna ostujuht

Tel: (+372) 501 3414
E-post: ivo.pohjakas@kuusakoski.com

Raivo Tiimus
Viru ja Järva piirkonna ostujuht

Tel: (+372) 505 2949
E-post: raivo.tiimus@kuusakoski.com

Metšislavas Tamberg
Ida piirkonna ostujuht

Tel: (+372) 516 8314
E-post: metsislavas.tamberg@kuusakoski.com

Veiko Mürk
Lõuna piirkonna ostujuht

Tel: (+372) 5332 6025
E-post: veiko.murk@kuusakoski.com

Tarmo Maasen
Projektijuht

Tel: (+372) 509 8525
E-post: tarmo.maasen@kuusakoski.com

Kuldar Sarv
Projektijuht (Viljandi, Pärnu, Valga piirkond)

Tel: (+372) 5304 0444
E-post: kuldar.sarv@kuusakoski.com